Drewniane podkładki pod kubek

Może tego jeszcze nie wiecie, ale uwielbiam oglądać wszystko co związane z projektowaniem i urządzaniem wnętrz. Oglądałam od dawna wszelkie programy o metamorfozach mieszkań itp. Kiedyś marzył mi się wielki, nowoczesny dom z dużą ilością bieli i drewna. Marzenia spełzły na razie na niczym. 
Obecnie mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu, więc pole do popisu mam niewielkie. No cóż, może kiedyś się ziści moje marzenie, chociaż malutki domek w którym mogłabym wyrazić siebie i oddać mu całą swoją duszę.
Póki co, chciałam Wam pokazać moje nowe podkładki pod kubek. Z myślą o jesieni wpadłam na pomysł by zamówić podkładki z motywem tej pory roku, ale jakoś nie mogłam się na nic zdecydować. W oko natomiast wpadły mi podkładki z drewna w kształcie sowy. Spodobała mi się i struktura tego drewna jak i sam kształt. Cały zestaw zamówiłam na eBay za około 7 funtów. Producentem jest firma z Indii Sass & Belle. Myślę, że wyglądają pięknie i dają ciepły klimat. Do tego piękne świece lub nastrojowe oświetlenie, dobra książka i nic więcej już nie trzeba.
Jak Wam się podobają moje podkładki?Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Pasje Edyty , Blogger